Vzdialené chladenie

 • ANKARA

  Táto chladiarenská vitrína zaručuje vynikajúci výkon a vysokú úsporu energie. Elegancia, štýl a podstata tejto rady umožňuje čo najlepšiu viditeľnosť produktov vo vitríne, čím získava výhodu z pohľadu výstavnej plochy a objemu vitríny.

 • ANKARA TWIN

  Nový rad vitrín ANKARA 3LIMA 3 – dvojité ostrovy, zaručujú vynikajúci výkon a vysokú úsporu energie. Elegancia a jednoduchý štýl umožňuje čo najlepšiu viditeľnosť produktov vo vitríne a dáva jej výhodu v pomere kapacity a povrchu umiestenia produktov.

 • ARKA

  Model ARKA je vybavená „Arneg design“ posuvným presklenými dvierkami, ktoré zaisťujú maximálnu úsporu energie a lepšie zachovanie produktov. Pre zníženie spotreby elektrickej energie, chladiarenské vitríny sú vybavené zariadeniami na rozmrazovanie a protizahlmievanie s nízkou spotrebou energie.

  Osobitá pozornosť bola venovaná rozmerom vitríny, aby zákazníci mohli jednoducho vyberať produkty.

 • ASPEN 2

  Multiplexová chladiarenská vitrína vyvinutá pre vystavovanie a predaj rôznych typov potravinárskych výrobkov. Vďaka jej flexibilite je ideálna pre inštaláciu v malých a stredných predajniach. Celá rada zahŕňa širokú škálu riešení pre jednotlivé kategórie tovaru. Štandardná verzia sa dodáva aj so spodným krytovaním nôh (na vyžiadanie).

 • ASTANA

  Nový rad vitrín Astana, Mini AstanaWengen s presklenými dverami určené pre negatívne teploty, ponúkajú širokú škálu variantov a modulov pre samoobslužný predaj mrazených produktov.

  Zákazník si môže vybrať vitrínu podľa svojich požiadaviek. Snaha o čo najlepšie vystavenie produktov, uľahčenie vybratia produktu a vynikajúci technický výkon nás priviedli k navrhnutiu jedného z najlepších riešení na trhu.

 • BADEN

  Vitríny radu Baden sú navrhované ako „ideálne riešenie“ pre akýkoľvek typ obchodu. Tento nový produkt poskytuje vynikajúcu funkčnosť kombinujúcu s moderným dizajnovým konceptom na vysokej úrovni.

  Nová vitrína vyniká vďaka svojej ľahkosti, transparentnosti a všestrannosti, prinášajúca produkt zákazníkovi a umožňuje priamy kontakt so spotrebiteľom.

 • BERLINO

  Berlino 3 je vyjadrenie maximálnej funkčnej flexibility. Tento rad vitrín je dodávaný v širokej škále verzií, ktoré ho robia vhodným pre supermarkety a hypermarkety. Verzia 2C (s dvojitou vzduchovou clonou) zaručuje zníženie spotreby energie.

 • BERLINO 3 ROLL-IN

  Ideálny pre zobrazenie a predaj mliečnych produktov. Berlino 3 ROLL-IN je perfektným doplnkom k bohatej rade vitrín Berlino 3. Hlavná vlastnosť tejto vitríny je možnosť hydraulicky zdvihnúť predný panel a umožniť tým umiestnenie tovaru priamo na paletách. Takýto typ vitrín je ideálny pre tovar, ktorý často rotuje.

 • CHESTER

  Vitrína Chester 2 optimalizuje zobrazenie produktu vďaka zníženiu hrúbky poličky a jej náklonu. Kombinácia rôznych hĺbok poličiek umožňuje zvýraznenie vystavenia jednotlivých produktov. Ponúka výrazne dopad prednej časti vďaka jej novému dizajnu. Celá rada tejto vitríny má aj čelovú časť.

 • COLONIA 3

  Ideálna pre skladovanie a predaj mrazených potravín a zmrzliny. „Arneg desing“ posuvné sklenené dvierka sú najlepším riešením pre prístupnosť a viditeľnosť produktov.

  Sklenené dvierka s nízkymi emisiami umožňujú až 40% úsporu energie. Uzatvorenie vitríny výrazne znižuje formovanie námrazy na výparníkoch a znižuje potrebu odmrazovania čo výrazne znižuje spotrebu energie.

 • DENVER

  Obslužná vitrína DENVER ponúka dobrú úroveň technickej a estetickej kvality, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníkov. Ideálne pri aplikáciách do malých a stredných obchodov. Zaručuje vynikajúcu viditeľnosť tovaru.

  Tento produkt je univerzálny vďaka možnosti výberu skla (rovné, oblúkové a samo-obslužná verzia), a spodnej časti, ktorá môže byť zakrytá alebo na nohách.

 • LIMA

  Lima 3 prístenná vitrína s jednotnou vaňou zaisťuje vynikajúci výkon a úsporu energie. Elegancia, štýl a podstata tejto rady umožňuje čo najlepšiu viditeľnosť produktov vo vitríne, čím získava výhodu z pohľadu výstavnej plochy a objemu vitríny.