• ASPEN 2

  Multiplexová chladiarenská vitrína vyvinutá pre vystavovanie a predaj rôznych typov potravinárskych výrobkov. Vďaka jej flexibilite je ideálna pre inštaláciu v malých a stredných predajniach. Celá rada zahŕňa širokú škálu riešení pre jednotlivé kategórie tovaru. Štandardná verzia sa dodáva aj so spodným krytovaním nôh (na vyžiadanie).

 • BADEN

  Vitríny radu Baden sú navrhované ako „ideálne riešenie“ pre akýkoľvek typ obchodu. Tento nový produkt poskytuje vynikajúcu funkčnosť kombinujúcu s moderným dizajnovým konceptom na vysokej úrovni.

  Nová vitrína vyniká vďaka svojej ľahkosti, transparentnosti a všestrannosti, prinášajúca produkt zákazníkovi a umožňuje priamy kontakt so spotrebiteľom.

 • DENVER

  Obslužná vitrína DENVER ponúka dobrú úroveň technickej a estetickej kvality, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníkov. Ideálne pri aplikáciách do malých a stredných obchodov. Zaručuje vynikajúcu viditeľnosť tovaru.

  Tento produkt je univerzálny vďaka možnosti výberu skla (rovné, oblúkové a samo-obslužná verzia), a spodnej časti, ktorá môže byť zakrytá alebo na nohách.

 • PELICAN + PERTH 5

  Kombinovaná mraziaca vitrína s posuvnými presklenými dverami je ideálnym riešením pre predaj zmrzliny a mrazených potravín. Rada Pelican garantuje dostatočnú viditeľnosť produktov, jednoduchý prístup a dôležité úspory energie. Nový model využíva vyhrievanie dverí s nízkoenergetickými sklami.

 • VENEZIA 2

  Populárna obslužná vitrína ponúka jednoduchých dizajn, ktorý uspokojí každého zákazníka. Táto vitrína sa ponúka z oblým a aj rovným sklom.