Obchodné prevádzky

Naša spoločnosť vám ponúka produkty a riešenia pri zariaďovaní vašej predajne na predaj potravín
alebo šikovné riešenia pri rekonštrukcii vašej obchodnej prevádzky.

RIEŠENIA pre obchodné prevádzky

Chladiace vitríny
pre váš obchod


Jedným z hlavných aspektov, ktorý vždy bude pomáhať pri predaji produktov, je dizajn a funkčnosť. Ponúkame vám chladiace vitríny od renomovaných výrobcov ako je Arneg alebo Oscartielle, ktorý svojimi viac ako 50 ročným skúsenosťami ponúkajú pre zákazníkov zaujímavý dizajn pre viditeľnosť čo najviac produktov, ktoré sa predávajú.

Pre užívateľa zabezpečujú funkčnosť a spoľahlivosť stále vychladenej vitríny s prihliadnutím na čo najnižšiu spotrebu energie. Vitríny sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité.

Chladiace a mraziace boxy na mieru

K predajniam potravín patrí aj zázemie kde vám naša spoločnosť Energio vybuduje
chladiace či mraziace boxy na mieru presne podľa vašich potrieb.

Je jedno či zariaďujete modernú cukráreň, predaj čerstvých mäsových výrobkov alebo supermarket. Široká ponuka chladiacich vitrín od obslužných cez prístenné až po samostatné ostrovčeky vám riešenie pre každú prevádzku.

Riešenia ponúkame hlavne pre:

 • Predajne mäsa a mäsových výrobkov
 • Predajne mliečnych výrobkov
 • Cukrárne
 • Malé aj veľké predajne potravín
 • Supermarkety a hypermarkety
 • Predajne zeleniny a ovocia
 • Čerpacie stanice

Neváhajte nás osloviť a my vám pomôžeme zariadiť vašu budúcu prevádzku alebo zrenovovať tu existujúcu.

PESTRÁ PONUKA PRODUKTOV PRE obchodné prevádzky

Produkty využívané v obchodných prevádzkach

 • OSAKA

  S potrebou priviesť výrobok bližšie k zákazníkovi a zároveň znižovať emisie, je novo vinutá vitrína OSAKA 2 ideálnym riešením z hľadiska objemu a plochy na rozloženie produktov. Vďaka predným preskleným dverám vitrína dosahuje značné úspory energie.

 • BRIONI DOORS

  Táto modelová rada vitrín (klasická teplota pre otvorené, klasická teplota pre vitríny s dverami, mínusová teplota a kombinovaná mínusová teplota) so všetkými variantami vrátane výšky 200 a 216 umožňuje všetky možné kombinácie pre všetky veľkosti obchodov.

  Inovatívny dizajn umožňuje jasnú viditeľnosť produktov. Verzie s presklenými dverami využívajú špeciálne sklo ktoré znižuje tepelné straty a výrazne šetrí energiu.

 • BADEN

  Vitríny radu Baden sú navrhované ako „ideálne riešenie“ pre akýkoľvek typ obchodu. Tento nový produkt poskytuje vynikajúcu funkčnosť kombinujúcu s moderným dizajnovým konceptom na vysokej úrovni.

  Nová vitrína vyniká vďaka svojej ľahkosti, transparentnosti a všestrannosti, prinášajúca produkt zákazníkovi a umožňuje priamy kontakt so spotrebiteľom.

 • ANKARA

  Táto chladiarenská vitrína zaručuje vynikajúci výkon a vysokú úsporu energie. Elegancia, štýl a podstata tejto rady umožňuje čo najlepšiu viditeľnosť produktov vo vitríne, čím získava výhodu z pohľadu výstavnej plochy a objemu vitríny.

 • ALTEA

  Altea je chladený ostrov pre pozitívne teploty, ktorý vďaka svojej transparentnosti ponúka maximálne zobrazenie produktov. Vitrína je optimalizovaná pre rôznorodosť potravinárskych balení, čo umožňuje ľahšiu identifikáciu produktov.

 • SWEET 2 VDA

  Kvalitné pečivo si nájde perfektné umiestenie v tejto chladenej obslužnej vitríne, vďaka širokej vertikálnej ploche, efektnému osvieteniu a maximálnej viditeľnosti produktov.

 • ARGUS DOORS

  Vďaka zníženej výške od podlahy, chladiarenská vitrína Argus Doors pre pozitívne teploty, poskytuje veľkú kapacitu a výbornú viditeľnosť produktov. Vitrína s dverami je tá správna odpoveď pre dnešný trh, ktorý sa sústreďuje na znižovanie spotreby energie a lepšie uchovanie produktov.

   

 • PERSEUS

  Vďaka svojej veľkosti a tvaru je táto chladiarenská vitrína ideálna pre propagačný a impulzívny predaj. Dá sa jednoducho umiestniť na strategických miestach obchodu ako aj blízko obslužných vitrín ako samoobslužný kútik pre dosiahnutie ideálneho výsledku zobrazenia produktov.


ZAUJALA VÁS PONUKA chladiarenských riešení?

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše riešenia, alebo otázku ohľadom chladiacej techniky? Napíšte alebo zavolajte nám.