Zdravotníctvo

Chladenie v zdravotníctve vyžaduje vysoké nároky a rozmanitosť chladiarenských riešení.
Ponúkame chladenie operačných sál, či riešenia pre zdravotnícke laboratóriá.

Udržiavanie teplôt v tomto sektore je mimoriadne dôležité a vďaka modernej technológii chladiacich jednotiek a kvalitnej izolácii pre nás nie je problém ani vytvoriť riešenia pre chladenie v zdravotníctve.


Skladovanie liečiv v zdravotníckych chladničkách

Jednou sekciou je skladovanie liečiv. Pre zachovanie ich účinných látok je stála teplota mimoriadne dôležitá. Našimi zákazníkmi sú hlavne distribučné spoločnosti ktoré skladujú liečivá v objemných chladiacich boxoch tzv. zdravotníckych chladničkách, ktoré im realizujeme na mieru.

Chladenie v zdravotníctve

Ponúkame riešenia priamo aj zdravotníckym zariadeniam, transfúznym staniciam či laboratóriám. Pri realizáciách tohto typu sa dostávame do teplôt aj –40 °C, napr. pri krvnej plazme. Pri skladovaní takéhoto biologického materiálu je dôležitá hygiena. Preto pri chladení v zdravotníckych zariadeniach používame sendvičové izolačné panely s povrchovou úpravou z nehrdzavejúcej ocele pre maximalizáciu hygieny.

Technológia chladenia a mrazenia sa častokrát navrhuje so 100% zálohou pre elimináciu znehodnotenia uloženého materiálu či liečiv.


NAŠE NAJNOVŠIE REALIZÁCIE V zdravotníctve

Referencia pre oblasť zdravotníctvaPESTRÁ PONUKA PRODUKTOV PRE zdravotníctvo

Produkty využívané v zdravotníctve


ZAUJALA VÁS PONUKA riešení v oblasti zdravotníctva?

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše riešenia, alebo otázku ohľadom chladiacej techniky? Napíšte alebo zavolajte nám.